Thermoglass stiklo paketai

Stiklo paketai – tai ne visa, kaip daugelis klaidingai mano, lango konstrukcija, o tik jos dalis, tačiau tai yra svarbiausioji dalis. Nuo šio elemento charakteristikų priklauso langų energetinio efektyvumo rodikliai. Pritaikę Stiklo paketus su pašildymu Thermo Glass pamiršite rūpesčius dėl šilumos nuostolių. Priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų bei pirkėjo reikalavimų, panašios konstrukcijos gaminamos su įvairiu kamerų skaičiumi. Patys patvariausi yra stiklo paketai  triplekso pagrindu; tai kelis tarpusavyje suklijuotus stiklo sluoksnius turinti struktūra. Tokius individualių matmenų ir parametrų stiklo paketus galima pagaminti pagal užsakymą. Šildomi stiklo pakeltai Thermo Glass – tai geriausias sprendimas šiuolaikinėje rinkoje.

Kas yra šildantis stiklas Thermo Glass?
Naudojant unikalią technologiją stiklo paviršius padengiamas absoliučiai skaidria ištisine elektrai laidžia danga, kuri atlieka šildymo elemento vaidmenį. Vizualiai toks stiklas niekuo nesiskiria nuo įprasto, tačiau pasižymi daugeliu naudingų savybių.

Kaip veikia stiklas Thermo Glass?

  • Skaidrus elektrai laidus sluoksnis užtikrina tolygų stiklo paviršiaus šildymą.
  • Konstrukcijos elektros maitinimo laidas izoliuotas lango profilio viduje, todėl žmogus negali prie jo prisiliesti
    Stiklą su pašildymu Thermo Glass galima naudoti bet kokiose sistemose ir įvairiuose profiliuose (mediniuose, plastikiniuose, metaliniuose).
  • Termoreguliatoriumi galima lengvai bei greitai, be to ir labai tiksliai nustatyti norimą stiklo temperatūrą.
  • Naudojamas kintamos srovės 220 V tinklo maitinimas be jokių įtampos transformatorių.

Koks stiklo Thermoglass funkcijų „arsenalas“?

sildymasŠildymas. Pateisindami savo pavadinimą stiklo paketai su šildymu atlieka ir papildomo šilumos šaltinio, ir bet kokios paskirties ir ploto patalpų pagrindinio šilumos šaltinio vaidmenis.

 

 

ekonomijaElektros energijos ekonomija. Suprantama, kad energiją taupantis stiklo paketas maitinamas elektra. Tačiau energiją taupantys stiklo paketai ne veltui vadinami taupiais: jie „atkerta“ nuo lango šaltą orą, o tai reiškia, kad mažina šilumos nuostolius ir taip sumažina šildymo išlaidas.

 

 

apsauga nuo apledejimoApsauga nuo apledėjimo. Stiklo paketai šyla, pakelia sklendžių ir paviršiaus temperatūrą, todėl sniegas ir ledas neužsilaiko ir tirpsta visame lango paviršiaus perimetre. Įprasto stiklo pakeitimas pakete energiją taupančiu leidžia šį uždavinį išspręsti efektyviausiai ir be žmogaus pastangų.

 

 

nesusidaro kondensatasJokio kondensato. Kondensatas varva per stiklą dėl temperatūrų skirtumo viduje ir išorėje? Pamirškite tai. Temperatūra stiklo Thermo Glass paviršiuje yra aukštesnė už rasos tašką, todėl kondensatas nesusidaro. Visa tai dėl stiklo paketų gamybos technologijų, kurias galima lyginti su juvelyrų menu.

 

 

AtrankumasAtrankumas. Nereikia jaudintis, kad žiemą jums teks laikyti stiklo paketus įjungtus visą parą. Jie net išjungti gali palaikyti optimalų mikroklimatą, nes efektyviai atspindi šilumą atgal į patalpą. Ši „lygtis“ veikia ir atbuline eiga vasarą: karštis negali patekti į vidų, kondicionierius „atostogauja“, o jūsų biudžete nėra išlaidų eilutės „išlaidos kondicionavimui“.

 

 

antivandenAntivandalinė konstrukcija. Šildomų stiklo paketų ypatinga daugiasluosnė struktūra išlieka vientisa net ir pažeidus paviršių. Be to, suardžius stiklą dėl staigaus elektrinės varžos pasikeitimo suveikia signalizacija. Todėl laimimos brangios minutės iki atvykstant pagalbai.

 

 

 

Elektra šildomo stiklo paketo energetinės charakteristikos

Elektra šildomo stiklo paketo suvartojama galia priklauso nuo jo panaudojimo tikslų. Stiklo paketus su šildomu stiklu galima naudoti kaip pagrindinį šilumos šaltinį arba jis gali atlikti mansardos lango apsaugos nuo apledėjimo funkciją.

Pagrindinės funkcijos Vartojama galia, W/m2 Šildomas stiklas stiklo pakete Stiklo šildymas, kai patalpos temperatūra 20°С
1 Pagrindinis arba papildomas šildymas 350-500 vidinis 45-55
2 Komforto zonos sukūrimas 200-300 vidinis 30-40
3 Kondensato pašalinimas 100-200 vidinis 25-30
4 Apsauga nuo apledėjimo (panaikina ledo plutą ir sniegą) 300-600 išorinis 40-60