Privalumai

Eksploatacinės sąnaudos – sutaupysite iki 40 proc.

Lyginant su tradiciniais šildymo metodais, naudodami PION šildytuvą, kiekvieną žiemą sutaupysite iki 40 proc. sąnaudų. Kaip tai įmanoma? Tai nulemia keletas priežasčių:

  1. Oro temperatūra kambaryje gali būti 2-3 °C žemesnė nei ta, prie kurios Jūs esate pripratę, nes infraraudonieji spinduliai šildo tiesiogiai jus, o ne orą. Sienų temperatūra yra aukštesnė, nei esant konvekciniam šildymui, nesikondensuoja garai ir gerokai padidėja šiluminė varža. (Sienų drėgnio sumažėjimas 1 proc. lemia šiluminės varžos padidėjimą 20-30 proc.). Tačiau Jūs galite sutaupyti dar daugiau! Geriausias temperatūros kambaryje, šildomame infraraudonuoju šildytuvu, reguliavimo būdas – kambarinių reguliuojamų termostatų, kurie gali būti įrengti kiekviename šildomame kambaryje, naudojimas.
  2. Rekomenduojame naudoti termostatą su apkrova iki 16 A. Infraraudonasis šildytuvas gali būti prijungtas prie bet kurios įprastai naudojamos reguliavimo sistemos. Šildymą galima reguliuoti internetu arba SMS žinute. Kotedžuose, viešbučiuose atskirų kambarių šildymą galima sujungti su rezervavimo sistema registratūroje. Tai pat galima reakcija į langų atidarymą – įrenginys automatiškai išsijungia.
  3. Šildytuvams PION praktiškai nereikalinga priežiūra, jiems nereikia kasmetinių kamino ir katilo patikrinimų, nėra nutekėjimo arba vamzdžių trūkimo pavojaus. O dar jeigu bus teisingai pasirinktas šildymo tarifas, infraraudonosios spinduliuotės sistema bus pati efektyviausia.
  4. Poilsio vietose nesezono laikotarpiu patalpos gerokai atvėsta. Šildant patalpas prietaisais PION ir TermoGlass, nėra oro šildymo šilumos nuostolių– iš karto šildomos sienos, grindys ir žmonės patalpoje, ir, nepaisant to, kad patalpoje dar ganėtinai vėsu, mes jau jaučiame šilumą.

 

Šiluminis komfortas

Didelis naujos kartos infraraudonojo šildymo privalumas – didesnis šiluminio komforto pojūtis šildomoje patalpoje. Skirtingai nuo įprastinio konvekcinio šildymo, čia įvyksta greitas temperatūros pasiskirstymas įvairiame aukštyje, todėl grindys visuomet yra šiltesnės, nei oras stovinčio žmogaus galvos lygyje. Tokiu būdu, nėra jokio „šaltų kojų“ pojūčio, ir žmogus dėl sklindančių infraraudonųjų spindulių jaučia malonią šilumą visame kūne.

infraraudonieji spinduliai

Nauda sveikatai

Palaiko sveiką gyvenimo būdą

Infraraudonasis šildymas stimuliuoja medžiagų apykaitą, pasižymi detoksikuojančiu poveikiu, padeda palaikyti švarų namų orą.

Pirmasis infraraudonosios kabinos modelis sukurtas Japonijoje daktaro Tadashi Ishikawa 1967 metais. Šis  išradimas iš pradžių buvo naudojamas vien tik medicinos tikslais: 1982 metais buvo pristatyta infraraudonoji sauna, kuri greitai plačiai paplito. Nuo to laiko jos populiarumas auga ne tik privačiame sektoriuje, bet ir tarp gydytojų bei terapeutų kaip sveikatinimo priemonė.

Pacientai, turintys įvairaus laipsnio reumatinių problemų, labai gerai vertina žemą oro cirkuliacijos laipsnį ir stabilų drėgnio lygį. Šiuos privalumus labai teigiamai vertina ir astma sergantys žmonės. Alergija sergantys žmonės jaučia palengvėjimą dėl kitų infraraudonosios spinduliuotės privalumų, kuriems priskiriama: ženklus dulkių, žiedadulkių, bakterijų ir pelėsio sporų sumažėjimas ore.

Panaikina pelėsį, Jūsų būstas bus sausas ir maloniai šiltas

Infrašildytuvas PION džiovina sienas ir kitas statybines konstrukcijas, kuriose dažniausiai veisiasi pelėsiai ir grybeliai.

Tai, kad mūsų namuose yra pelėsis, dažnai net neįtariame; jis gali būti pasislėpęs tamsiose ir sunkiai prieinamose vietose, kartais jis pasireiškia troškiu oru, o kartais – jo visiškai neįmanoma pastebėti. Tačiau, bėgant laikui, pelėsio poveikis atsilieps jūsų sveikatai alergija arba lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis. Pelėsio apimtose vietose visuomet pablogės žmonių, sergančių astma, alergija, arba sveikstančių būklė.

Tik reikia, kad bute būtų pakankamai šilta ir sausa, ir pelėsis pats išnyks. Šildymas šildytuvais PION gali šį procesą žymiai pagreitinti.

Džiovinimo šildytuvais PION principas pagrįstas tuo, kad sienų temperatūra yra aukštesnė nei oro temperatūra, todėl sienų paviršiuje nesikondensuoja vandens garai.

Tyliai ir švariai

Šildytuvai PION visiškai betriukšmiai!

PION šildytuvu šildomos patalpos yra daug švaresnės dėl mažesnės oro cirkuliacijos, nenaudojami ventiliatoriai, kurie gali pakelti dulkes, žiedadulkes, dulkių erkutes ir kitus alergenus.

Todėl PION šildytuvus pirmiausiai įvertins žmonės, kenčiantys nuo dulkių alergijos*. Oro cirkuliacijos sumažinimą taip pat lemia tolygus temperatūrinis atsisluoksniavimas patalpoje, šildomoje infraraudonaisiais šildytuvais (temperatūra ties lubomis tik 1 °С aukštesnė, nei temperatūra ties grindimis). Šiltas oras nekyla į viršų, o šaltas oras nenusileidžia tiek, kiek esant įprastiniam šildymui, todėl dulkių dalelių judėjimas žymiai sumažėja.